Varasemad projektid

Projektid

MTÜ Eesti 2.0 kuulutas 2. juunil 2016 Tallinna Lilleküla Gümnaasiumis välja järjekorras juba kolmanda projekti, mille käigus jagati Eesti koolidele 100 littleBits STEAM/STEM õpilaste komplekti.
littleBits haridusasutustele mõeldud elektrooniliste klotside komplekt STEAM (Science, Technology, Engineering, Arts & Mathematics ehk teadus, tehnoloogia, inseneeria, kunstid ja matemaatika) julgustab õpilasi looma nii väikeseid kui suuri leiutisi.
LittleBits STEAM õpilaste komplekt koosneb erivärvilistest elektroonilistest ja lisaklotsidest, mida saab tänu magnetitele omavahel vooluringi loomiseks hõlpsasti kokku ühendada. Eri juppe omavahel ühendades saab panna põlema tulesid, käivitada mootoreid, aga mõelda välja ka midagi täiesti uut. STEAM-komplekti saab kasutada õppevahendina nii klassitundides kui iseseisva töö ja hobivahendina. New Yorki päritolu ettevõte littleBits hõlpsasti kokkupandavaid elektroonilisi ehitusklotse kasutab STEAM-ainete õpetamiseks 3000 kooli ning 12 000 õpetajat üle maailma.